KATALOG PRODUKTÓW

Wymiana okien to poważna decyzja i inwestycja na długie lata. Nasi klienci często zastanawiają się więc nad wyborem idealnego rozwiązania. Okna na zamówienie czy gotowe - co wybrać? Te drugie często kuszą atrakcyjną ceną i dostępnością. Warto pamiętać o tym, że każdy dom jest inny, a masowo produkowane modele mogą nie spełnić Twoich oczekiwań. Sięgnij więc po okna na zamówienie z montażem we Wrocławiu i Legnicy!

Dlaczego warto wybrać okna na zamówienie?

Okna pełnią niezwykle ważne zadanie w całej konstrukcji domu - mają na celu ochronę domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także utratą ciepła. Aby mogły konsekwentnie je spełniać, niezwykle istotne jest pełne dopasowanie okiennic do elewacji. Wymiana okien na modele wykonane na zamówienie wiąże się zawsze z wykonaniem dokładnych pomiarów. Daje to stuprocentową pewność, że będą one idealnie pasowały do otworów okiennych. Zakup okien na zamówienie to inwestycja na długie lata.

Okna z montażem na zamówienie to też świetny wybór w przypadku budynków o niestandardowej budowie lub wymiarach. Specjaliści z firmy Drzwi oraz Okna widzieli już wiele różnych przypadków! Otwory okienne w Twoim domu są bardzo wysokie? A może zależy Ci na wymianie niewielkiego okna w piwnicy lub łazience? W przypadku modeli wykonanych na zamówienie nie musisz martwić się o wykonywanie dodatkowej zabudowy.

Wymiana okien na zamówienie gwarantuje, że skrzydła będą idealnie dopasowane i spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Jeśli zależy Ci na konkretnym kolorze okiennic, wystarczy powiedzieć o tym podczas rozmowy z naszymi specjalistami. Okna na zamówienie mogą też posiadać różne zabezpieczenia, których nie znajdziesz w gotowych modelach. W firmie Drzwi i Okna oferujemy m.in. dodatkowe wzmocnienie pełne w ościeżnicy, chroniące konstrukcję przed wyważeniem, a także zastosowanie szyb hartowanych, których zbicie jest niemal niemożliwe.

Montażem zajmiemy się my!

Firma Drzwi oraz Okna oferuje montaż okien na zamówienie na terenie Wrocławia i Legnicy. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, a także wymianę okien na terenie Wrocławia lub Legnicy, która jest wliczona w cenę. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy przekonani, że design naszych okien na zamówienie wpasuje się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Close Menu