KATALOG PRODUKTÓW

Okna PCV od lat cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Imponująca trwałość tych modeli sprawia, że chronią one domy przed deszczem i wiatrem nawet do 40 lat po montażu! W firmie Drzwi oraz Okna zajmujemy się produkcją wysokiej jakości okien PCV, które montujemy we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto zainwestować w okna PCV?

Polichlorek winylu to materiał, który słynie ze swojej niesamowitej wytrzymałości. Bardzo ciężko je uszkodzić w wyniku uderzenia lub upuszczenia podczas montażu. Okna PCV nie wymagają również wyjątkowej konserwacji, aby móc chronić Twój dom przed zimnem. Wystarczy jedynie raz na rok wymienić uszczelki, co można zrobić samodzielnie w dosłownie kilka minut.

Chociaż ogromną zaletą okien PCV jest ich wytrzymałość, warto po nie sięgnąć również z wielu innych powodów. Przede wszystkim gwarantują one optymalną temperaturę w domu. Okna PCV słyną bowiem ze swojej niezawodnej szczelności, która zapobiega utratom ciepła Przekłada się to nie tylko na pełen komfort domowników, ale również niższe rachunki za ogrzewanie. Warto również wspomnieć o ich bezproblemowej pielęgnacji. W przypadku okien PCV wystarczy dwa-trzy razy w roku przemyć je ciepłą wodą z detergentem, aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń. Powierzchnie wykonane z polichlorku winylu łatwo się poleruje, dzięki czemu nie powstają na nich smugi.

Okna PCV produkowane przez nas we Wrocławiu dają również pełną swobodę w zakresie regulacji. Modele te zapewniają możliwość dowolnej konfiguracji ich otwarcia, co jest szczególnie przydatne w okresie letnim. Zamów już teraz swoje idealne okna PCV z montażem we Wrocławiu! Ciesz się optymalną temperaturą w swoim domu o każdej porze roku.

Masz pytania albo potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz.

    Close Menu