KATALOG PRODUKTÓW

Okna aluminiowe zdobywają z roku na rok coraz więcej zwolenników. Trudno się temu dziwić - aluminium to niezwykle wytrzymały pierwiastek chemiczny, który powszechnie stosuje się w budownictwie. W naszej firmie Drzwi oraz Okna wykorzystujemy go do produkcji niezwykle wytrzymałych okien aluminiowych, które montujemy na terenie Legnicy i Wrocławia!

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe?

Aluminium to materiał, który nie rdzewieje. Świetnie sprawdza się więc w polskim klimacie, który w okresie jesienno-zimowym obfituje w deszcze i mżawki. Okna aluminiowe są również idealne do wykonywania imponujących, efektownych przeszkleń. Wynika to z imponującej stabilności tego materiału, a także jego odporności na uszkodzenia mechaniczne. Okna aluminiowe często montujemy w legnickich i wrocławskich biurowcach. Właścicielom tego typu budynków zależy bowiem na nowoczesnym, stylowym designie zewnętrznym. Można go osiągnąć właśnie przy pomocy okien aluminiowych

Oczywiście, tego typu okna mogą znaleźć się również w domach i mieszkaniach. Aluminium jest materiałem energooszczędnym. Nie tylko więc idealnie wpisuje się w trend EKO, ale też pozwala zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Okna aluminiowe mogą być wyprodukowane w różnych kształtach i kolorach. W firmie Drzwi oraz Okna jesteśmy w stanie wykonać dla ciebie egzemplarze, które idealnie wpasują się w aranżację Twojego domu. Wybierz z bogatej palety kolorów RAL i zamów okna aluminiowe z darmowym montażem we Wrocławiu i Legnicy!

Close Menu