KATALOG PRODUKTÓW

Drewniane okna to z pewnością nietuzinkowy wybór. Z doświadczenia wiemy, że chętnie sięgają po nie klienci, którym zależy na wyjątkowej estetyce. Okna drewniane tworzą bowiem klimat prawdziwego domu, pełnego miłości i ciepła. Ten szlachetny surowiec to prawdziwa kwintesencja ponadczasowej elegancji i stylu rustykalnego. Okna drewniane, które produkujemy i montujemy we Wrocławiu, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Okna drewniane - funkcjonalna i ekologiczna elegancja

W firmie Drzwi oraz Okna produkujemy okna z trzech różnych gatunków drewna - sosna, meranti i modrzew. Każde z nich posiada swoje wyjątkowe wykończenie, idealnie pasujące do różnych odcieni elewacji. Do produkcji naszych okien drewnianych wykorzystujemy jedynie starannie wyselekcjonowane surowce. Zapewnia to nie tylko długą żywotność, ale też idealną estetykę okiennic bez stosowania skomplikowanych zabiegów konserwujących.

Okna drewniane montowane przez nas we Wrocławiu to też świetny wybór dla osób, które starają się prowadzić ekologiczny tryb życia. Do ich zaimpregnowania stosujemy lakiery bazujące na wodzie. Nie zawierają one szkodliwych dla środowiska substancji, a jednocześnie zabezpieczają okna drewniane przed promieniami UV. Okiennice zachowują więc swój piękny, głęboki kolor przez długie lata. Zastosowanie aluminiowej listwy chroni natomiast okna drewniane przed wodą spływającą z szyby. Zapewnia to długą żywotność konstrukcji i jej nienaganną estetykę. Jeśli marzysz o wyjątkowych okiennicach w swoim domu we Wrocławiu, okna drewniane naszej produkcji to świetny wybór!

Masz pytania albo potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz.

    Close Menu