KATALOG PRODUKTÓW

Okna aluminiowe zdobywają z roku na rok coraz więcej zwolenników. Trudno się temu dziwić - aluminium to niezwykle wytrzymały pierwiastek chemiczny, który powszechnie stosuje się w budownictwie. W naszej firmie Drzwi oraz Okna wykorzystujemy go do produkcji niezwykle wytrzymałych okien aluminiowych, które montujemy na terenie Wrocławia!

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe?

Aluminium to materiał, który nie rdzewieje. Świetnie sprawdza się więc w polskim klimacie, który w okresie jesienno-zimowym obfituje w deszcze i mżawki. Okna aluminiowe są również idealne do wykonywania imponujących, efektownych przeszkleń. Wynika to z imponującej stabilności tego materiału, a także jego odporności na uszkodzenia mechaniczne. Okna aluminiowe często montujemy we wrocławskich biurowcach. Właścicielom tego typu budynków zależy bowiem na nowoczesnym, stylowym designie zewnętrznym. Można go osiągnąć właśnie przy pomocy okien aluminiowych

Oczywiście, tego typu okna mogą znaleźć się również w domach i mieszkaniach. Aluminium jest materiałem energooszczędnym. Nie tylko więc idealnie wpisuje się w trend EKO, ale też pozwala zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Okna aluminiowe mogą być wyprodukowane w różnych kształtach i kolorach. W firmie Drzwi oraz Okna jesteśmy w stanie wykonać dla ciebie egzemplarze, które idealnie wpasują się w aranżację Twojego domu. Wybierz z bogatej palety kolorów RAL i zamów okna aluminiowe z darmowym montażem we Wrocławiu!

Masz pytania albo potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz.

    Close Menu