KATALOG PRODUKTÓW

Odpowiednio dobrane drzwi mogą być uzupełnieniem aranżacji Twojego domu. Ważne jest jednak przede wszystkim to, aby prawidłowo spełniały swoją podstawową funkcję. Poszukujesz eleganckich drzwi na zamówienie z montażem we Wrocławiu, które posłużą Ci przez długie lata? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Drzwi oraz Okna!

Drzwi na zamówienie skrojone pod Twoje wymagania

W firmie Drzwi i Okna oferujemy dwa podstawowe rodzaje drzwi - wewnętrzne i zewnętrzne. Każde z nich wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które poddajemy specjalistycznej obróbce. W ten sposób powstają wyjątkowe, w pełni spersonalizowane drzwi na zamówienie, stanowiące idealne uzupełnienie aranżacji każdego domu!

Oferujemy wykonanie drzwi na zamówienie z różnymi udogodnieniami, które zagwarantują również pełne bezpieczeństwo Twoim domownikom. W przypadku modeli zewnętrznych gwarantujemy wykonanie z wysokiej jakości materiałów drewnopodobnych. Są one odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również intensywną eksploatację. Designerskie wzory naszych drzwi na zamówienie sprawiają, że goście wręcz nie mogą się doczekać, aby wejść do środka!

W przypadku wewnętrznych drzwi na zamówienie dajemy klientom możliwość dodania dowolnego zamka. Planujesz wymienić te w łazience? Sięgnij po drzwi na zamówienie z zamkiem w postaci wygodnego pokrętła. Jest ono bezpieczne dla domowników w każdym wieku, a jednocześnie gwarantuje sto procent prywatności. Interesują Cię drzwi na zamówienie do pokoju Twojej nastoletniej pociechy? W naszej ofercie znajdziesz możliwość wyposażenia danego egzemplarza w zamek na klucz. Oferujemy również wewnętrzne drzwi na zamówienie bez jakiegokolwiek zabezpieczenia - idealne do ogólnodostępnych pomieszczeń, takich jak kuchnia lub salon.

Montaż drzwi we Wrocławiu

Drzwi zamówione - co dalej? W przypadku naszych usług wystarczy jedynie czekać na realizację! Gwarantujemy naszym klientom z Wrocławia montaż zamówionych drzwi. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom zainstalowanie nowej pary zajmuje naprawdę niewiele czasu. Na miejscu upewniamy się również, że zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. Przejrzyj dostępne u nas modele i zamów drzwi z montażem na terenie Wrocławia!

Masz pytania albo potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz.

    Close Menu