KATALOG PRODUKTÓW

Bezpieczeństwo i prywatność to jedne z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Wystarczy sobie zresztą wyobrazić mieszkanie w lokalu, w którym… nie ma zamontowanych drzwi wejściowych! Z pewnością mało kto czułby się w takim miejscu komfortowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem są porządnie wykonane skrzydła do mieszkania, dlatego w ofercie naszego sklepu możecie znaleźć rozmaite warianty do wyboru — zapraszamy!

Po pierwsze bezpieczeństwo

Drzwi zewnętrzne z wrocławskiego sklepu Drzwi oraz Okna są wykonane z wytrzymałych materiałów. Co wchodzi w grę? To zależy od tego, co wybierzecie. Proponujemy między innymi drewniane, jak i stalowe konstrukcje. Które wybrać? Wybór należy do Was, ponieważ chodzi wyłącznie o… estetykę! Oba rodzaje są bowiem w taki sam sposób odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające warunki pogodowe. Solidne zamki, porządne klamki i dobra cena — czego chcieć więcej?

Sprzedawane przez nas skrzydła wyposażyliśmy w niezbędne zabezpieczenia, abyście absolutnie nie musieli się martwić o swój dobytek. Jakie modele konkretnie mamy na myśli? Drzwi antywłamaniowe! Co je wyróżnia na tle innych skrzydeł? Przede wszystkim zainstalowany zamek centralny, który niemal całkowicie unieruchamia drzwi. Antywłamaniowe warianty zapewnią zarówno ochronę przed wizytą nieproszonych gości, jak i — jeśli to konieczne ze względu na usytuowanie domu — przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Po drugie estetyka

Drzwi wejściowe do domu z naszego sklepu to nie lada gratka dla każdego miłośnika dobrego designu. Możecie wybrać zarówno klasyczne, minimalistyczne modele, jak i warianty, które zaskoczą swoim oryginalnym wyglądem. Chodzi o liczne żłobienia i ornamenty? Dodatkowe „mleczne” szyby? A może jednak celujecie w coś skromniejszego, ot — kolokwialnie rzecz ujmując — w „kawał płaskiego drewna”? Niezależnie od tego, jakie są Wasze preferencje, gwarantujmy, że właśnie u nas uda Wam się znaleźć dokładnie to, czego szukacie!

Montaż drzwi wejściowych gwarancją bezpieczeństwa

Czy za instalację musicie zabierać się samodzielnie? Absolutnie nie! Proponujemy bowiem drzwi wejściowe zewnętrze z montażem we Wrocławiu! Dzięki temu będziecie mieli pewność, że zostaną one umieszczone we framudze z należytą starannością, ponieważ zajmą się tym nasi specjaliści. Wszystko jest wliczone w cenę zakupu skrzydła, a co za tym idzie, to zarówno efektywne pod względem precyzji montażu drzwi zewnętrznych, jak i opłacalne ze względu na kompleksowość naszych usług. Nie zwlekajcie — skontaktujcie się z nami już dziś!

Masz pytania albo potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz.

    Close Menu