KATALOG PRODUKTÓW

Niektóre osoby — zgodnie z powiedzeniem — machają ręką na kwestię odpowiedniego dopasowania drzwi wewnętrznych w domu. Czy to dobra strategia? To zależy. Jeżeli mieszkają samotnie, ich prywatność nie jest specjalnie „zagrożona”, ale mimo wszystko sytuacja diametralnie może się zmienić, kiedy do domu przyjdą goście. Przecież każdy potrzebuje prywatności! Jak ją zapewnić? Najprościej będzie zaopatrzyć się w drzwi wewnętrzne pokojowe z naszego sklepu we Wrocławiu!

Czy warto postawić na drzwi wewnętrzne?

Jasne, że tak! Ich zaletą jest zapewnienie prywatności, jak i świetnej estetyki. Jak to możliwe, że ten niepozorny element ma spore znaczenie dla wyglądu wnętrza? Wystarczy sobie wyobrazić nowoczesny pokój, we framudze którego umieszczono… drzwi wewnętrzne imitujące czasy PRL. Przecież to zupełnie by nie pasowało! W takim przypadku konieczne będą minimalistyczne, klasyczne skrzydła, jakie znajdziecie właśnie u nas!

Drzwi do pokoju, jakie jesteśmy gotowi Wam zaproponować, występują w rozmaitych wariantach zarówno, jeśli chodzi o kolorystykę, kształt, jak i ogólny design. W DWZ znajdziecie na przykład coś dla amatorów stylu skandynawskiego, bogatego glamour czy też niepozornej nowoczesności. Należy jednak pamiętać, że nie tylko wygląd ma ogromne znaczenie, ale też bezpieczeństwo, szczególnie gdy wynajmuje się pokój w mieszkaniu razem z innymi, nieznanymi nam lokatorami.

Zamówienie i montaż

Kupiliście drzwi i… co dalej? Oczywiście pora na montaż! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy będzie umieć je odpowiednio zainstalować albo po prostu nie będzie mieć na to czasu, dlatego zrobimy to za Was. Montaż drzwi wewnętrznych wykonają specjaliści pracujący w naszej firmie. Jeżeli chodzi o godziny — wystarczy, że się z nami skontaktujecie, a dopniemy wszelkie kwestie na przysłowiowy ostatni guzik. Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, na pewno będziecie zadowoleni — nasze drzwi wewnętrzne wraz z montażem we Wrocławiu to synonim opłacalności i doskonałej jakości!

Masz pytania albo potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz.

    Close Menu