KATALOG PRODUKTÓW

Drzwi to z jednej strony sposób na zabezpieczenie swojego mieszkania, jak i zapewnienie prywatności, ale z drugiej odpowiednio dobrane skrzydła mają ogromny wpływ na estetykę domu. Co powiecie na solidnie wykonane drewniane konstrukcje? Są one wytrzymałe, a poza tym zwyczajnie cieszą oko niebanalnym, wyróżniającym się designem! Chcielibyście wyposażyć swój dom w drzwi z drewna? Zapraszamy do Legnicy lub Wrocławia, abyście mogli zapoznać się z całym naszym asortymentem!

Elegancja i szyk, czyli ponadczasowe drzwi z drewna

Mieszkasz w bloku? A może w wolnostojącym domu jednorodzinnym? Niezależnie od tego, w jakim budynku spędzasz najwięcej czasu, na 100% przydadzą Ci się porządne drzwi! Na rynku można znaleźć wiele różnych opcji, ale czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie wybór modeli z drewna? Jasne, że tak! Drzwi drewniane to ponadczasowa klasyka, która w zasadzie nigdy nikomu się nie znudzi. Proste, minimalistyczne warianty, bogate w liczne ozdoby oraz zupełnie nowoczesne, designerskie eksperymenty — to wszystko znajdziesz właśnie w sklepie Drzwi oraz Okna!

Dlaczego nasze drzwi?

Drzwi drewniane od DWZ we Wrocławiu czy Legnicy to produkty najwyższej klasy. Co się na to składa? Przede wszystkim precyzja wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w głównej mierze bezpieczeństwo zależy od tego, czy elementy zostały odpowiednio spasowane. Drewno dobrej klasy, ozdobne, solidne klamki, ale też zamki uniemożliwiające wtargnięcie do domu nieproszonym gościom — na to wszystko możecie liczyć, korzystając z naszych usług! Martwicie się jednak o konieczność samodzielnego montażu skrzydeł? Niczym się nie przejmujcie — zajmiemy się tym od deski do deski, dosłownie oraz w przenośni!

Close Menu